O nas i czym się zajmujemy

GRUPOWA PRAKTYKA LEKARSKA „RUDZIŃSCY” to zespół wykwalifikowanych lekarzy łączących doświadczenie i wiedzę medyczną z pasją, zapałem i kreatywnością. Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc w znalezieniu rozwiązań na każdy problem medyczny i kosmetyczny dobierając odpowiednią, indywidualną metodę zabiegów i kuracji.

Dbamy o najwyższą jakość i rzetelność usług medycznych w trosce o bezpieczeństwo każdego pacjenta. Zapewniamy dyskrecję i komfort, a wszystko to w miłej i przyjemnej atmosferze naszej praktyki. Zapewniamy bezpośrednią opiekę umożliwiając wielospecjalistyczne konsultacje lekarskie oraz diagnostykę.

Proponujemy pomoc z zakresu wszelkich dziedzin stomatologii, w tym chirurgii, implantologii i protetyki a także z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Ponadto prowadzimy badania profilaktyczne, leczenie internistyczne i pediatryczne. Dla niechętnych do stosowania środków farmakologicznych oferujemy leczenie homeopatyczne dzieci i dorosłych.

icon
icon

Stomatologia

icon
icon

Ortodoncja

icon
icon

Periodontologia

icon
icon

Choroby wewnętrzne

Czy potrzebujecie Państwo pomocy jednego z naszych specjalistów?

Jeśli tak, prosimy umówić wizytę telefonicznie, bądź przez nasz formularz:

Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc w znalezieniu rozwiązań na każdy problem medyczny i kosmetyczny dobierając odpowiednią, indywidualną metodę zabiegów i kuracji.

Zapewniamy bezpośrednią opiekę umożliwiając wielospecjalistyczne konsultacje lekarskie oraz diagnostykę.

Proponujemy pomoc z zakresu wszelkich dziedzin stomatologii, w tym chirurgii, implantologii i protetyki a także z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Ponadto prowadzimy badania profilaktyczne, leczenie internistyczne i pediatryczne. Dla niechętnych do stosowania środków farmakologicznych oferujemy leczenie homeopatyczne dzieci i dorosłych.

Wykorzystujemy najnowsze sprawdzone technologie i sprzęt medyczny co umożliwia przeprowadzanie optymalnych rozwiązań.